O FIRMIE

Nasza firma – ISSM Group zajmuje się szeroko rozumianym utrzymaniem porządku.
Dzięki promocji głównie w Internecie szybko się rozwijamy. ISSM Group powstała w 2013 r. jednak doświadczenie w branży sprzątania nabieramy od 2005r. Nasza siedziba mieści się Warszawie i to w tym mieście głównie działamy.
W naszych zespołach sprzątających zawsze znajdują się osoby wykwalifikowane i wykształcone do powierzonych prac. Posiadamy odpowiednie umiejętności oraz doświadczenie, aby zapewnić kompleksową usługę sprzątającą. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i dbając o ich bezpieczeństwo, nasza firma posiada ubezpieczenie OC na kwotę 200.000 zł na powierzone mienie.
Zajmujemy się sprzątaniem mieszkań, domów jednorodzinnych, bloków mieszkalnych i kamienic, biur, oraz obiektów edukacyjnych, budynków magazynowych i hurtowni.
Dla osiedli mieszkaniowych wykonujemy również usługi w zakresie usuwania graffiti i zabezpieczania elewacji oraz różnych obiektów od niechcianych grafik.

Stosujemy profesjonalne środki czystości, które dostosowujemy do potrzeb naszych zleceniodawców.
Czasem, jeśli jest takie życzenie Klienta możemy sprzątać środkami naturalnymi bez chemii, jak choćby cytryna, sól, soda oczyszczona lub używamy biodegradowalnych, antyalergicznych środków.
Gwarantujemy terminowość, uczciwość pracowników i duże zaangażowanie w powierzone zadania.

Zapraszamy do sprawdzenia naszych możliwości.