Sprzątanie wspólnot i osiedli mieszkaniowych

Sprzątanie osiedli  i wspólnot mieszkaniowych w Warszawie

Oferujemy pełny zakres usług porządkowych związanych z utrzymaniem czystości na terenie osiedli mieszkaniowych Warszawy.
Nasza oferta dotyczy kompleksowego utrzymania porządku  w budynkach i na terenach zewnętrznych należących do wspólnot i osiedli mieszkaniowych. Dzięki naszym działaniom zapewniającym kompleksowe usługi porządkowe, tworzymy odpowiednio miłe warunki do życia, odpoczynku i rekreacji dla mieszkańców osiedli mieszkaniowych. Na bieżąco utrzymujemy czystość na klatkach schodowych, w garażach i parkingach, chodnikach, altankach śmietnikowych, oraz wszystkich innych częściach wspólnych w budynkach mieszkalnych jak korytarze, windy, poddasza, piwnice.

Zajmujemy się sprzątaniem terenów zewnętrznych, dróg dojazdowych, parkingów. Dbamy o tereny zielone, zajmiemy się koszeniem trawy, przycinaniem żywopłotów i krzewów ozdobnych.
Przeprowadzamy dezynfekcje najbardziej newralgicznych miejsc takich jak zsypy czy garaże, altanki śmietnikowe.
W celu zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańców przykładamy się do sprzątania placów zabaw dla dzieci, odśnieżamy chodniki, zbijamy nawisy lodowe, odśnieżamy parkingi.

Poza wymienionymi czynnościami wykonujemy również usługi z zakresu estetycznego, jak mycie elewacji, czyszczenie kostki brukowej, malowanie płotków i elementów konstrukcyjnych, ale przede wszystkim usuwamy graffiti oraz zabezpieczamy wszelkie powierzchnie przed niechcianymi malunkami, zanim powstaną.