Sprzątanie hal

Do dyspozycji Państwa mamy sprzęt i ekipy pracowników sprzątające hale wystawiennicze, targowe i wszelkie inne.
Posadzki betonowe są najczęściej spotykane na wszelkiego rodzaju, halach przemysłowych, produkcyjnych, magazynach. Nawierzchnia taka jest bardzo odporna na ścieranie oraz duży nacisk wywoływany przez koła np. wózków widłowych. Wymaga jednak odpowiedniej pielęgnacji. Nie zadbana czesto bywa zniszczona i wpływa to na komfort i bezpieczeństwo pracy pracowników.
Często wiele elementów kostki brukowej bywa pokruszone i nie wymienione, a to może być przyczyną nawet wypadków. Inne często spotykane problemy z posadzką to tłuste plamy po smarach, olejach, paliwach. To również dyskomfort i niebezpieczeństwo !

Oferujemy Państwu dwie metody doczyszczania takich powierzchni.

Metoda chemiczna. Na wcześniej przygotowane podłoże nakładamy odpowiednio dobraną chemię pod konkretny rodzaj zabrudzeń. Następnie za pomocą maszyny wyposażonej w szczotkę lub pad rozprowadzamy chemię po powierzchni posadzki. W momencie kiedy roztwór chemii zacznie działać, rozpoczynamy proces płukania rozpuszczonego brudu.

Metoda ciśnieniowa. Stosunkowo mało popularna, polega na minimalizowaniu zastosowania środków chemicznych. Zamiast szorowarki używany jest tutaj specjalny klosz, wewnątrz którego obracają się dysze z wysoką prędkością. W przypadku gdy, zabrudzenia są dość silne stosujemy gorącą wodę, znacząco poprawiającą efekt mycia.

– Czyścimy posadzki przemysłowe metodą dobraną odpowiednio pod kątem zabrudzeń. Hala, magazyn, mogą znów wyglądać
jak nowe.
– Usuwamy linie ostrzegawcze malowane zwykle farbą chlorokauczukową na posadzce.
– Usuwamy plamy z oleju.
– Chemicznie badź termiczne usuwamy plamy oleju z posadzki przemysłowej.
– Impregnujeny posadzki z kostki i betonu by utrudnić ponowne zabrudzenie olejem, farbą, paliwem czy też klejem.