Sprzątanie przedszkoli

Sprzątanie przedszkoli w Warszawie

Przedszkola to miejsca wymagające szczególnie dokładnego sprzątania. Od jakości naszej pracy może zależeć nawet zdrowie dzieci. Prace sprzątające przeprowadzamy w każdej placówce codziennie, głównie jako serwis popołudniowy, wieczorny lub zgodnie z życzeniem Klienta.
W ramach wykonywanych usług dostarczamy środki czystości, artykuły higieny i niezbędny sprzęt. Wszystkie środki czystości i higieny, które stosujemy w tego typu placówkach, posiadają atesty i certyfikaty PZH.

Wewnątrz budynków myjemy schody, korytarze, hole, sale czyli wszystkie podłogi twarde. Sprzątamy również w pomieszczeniach gospodarczych, socjalnych, sprzątamy w łazienkach, myjemy ubikacje, myjemy lustra, umywalki, terakotę i glazurę, uzupełniamy papier toaletowy, ręczniki, mydło.
Odkurzamy wszystkie wykładziny dywanowe i wycieraczki. Wycieramy kurz z biurek, krzeseł i innych mebli, parapetów, urządzeń biurowych. Czyścimy drzwi wewnętrzne, poręcze schodowe, drzwi zewnętrzne i przeszklenia, które po każdym dniu zwykle noszą ślady mnóstwa małych rączek.
Oczywiście codziennie wynoszona jest zawartość koszy na śmiecie i uzupełniane są nowe worki. W wyznaczonym czasie lub z potrzeby myjemy okna.
Często zdarza się, że trzeba również umyć ściany, bo miejsc objawienia się twórczości  naszych pociech nie da się przewidzieć 🙂
Jeśli jest taka potrzeba lub życzenie naszych Zleceniodawców, używamy środków nie tylko myjących lecz również dezynfekujących, antyalergicznych i biodegradowalnych. Możemy również sprzątać bez użycia środków chemicznych, korzystając ze starych sprawdzonych „mikstur” jak soda, ocet, cytryna i innych naturalnych środków.

Oferta cenowa przygotowywana jest dla każdego Klienta indywidualnie, biorąc pod uwagę zakres prac, częstotliwość i czas wykonania usługi. Przygotowujemy ją w oparciu o indywidualne potrzeby, oraz wysokość przeznaczonego na ten cel budżetu.
Proponujemy kontakt z naszą firmą w celu obejrzenia obiektu. Po zapoznaniu się z potrzebami, przygotujemy dopasowaną ofertę cenową.